> PRACA > Bielsko-Biała

Pracownik Szwalni - stabilna praca od zaraz w Bielsko-Biała, Śląskie sprżedam

Opis stanowiska: Szycie wyrobów odzieżowych, obsługa maszyn i narzędzi używanych podczas szycia. Wymagania: doświadczenie w pracy jako krawcowa, umiejętności obsługi maszyny szyjącej, dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, dokładność, sumienność i zaangażowanie, zainteresowanie podjęciem stabilnego zatrudnienia. Oferujemy: pracę jako szwaczka (szycie lekkie), atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, praca w systemie jednozmianowym (6-14), stałe zatrudnienie, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na terenie Wilamowic. Dodatkowo Informujemy: "Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest HR SIGMA , z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Kustronia 39. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne" Aktualna klauzula do CV po polsku "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dodatkowa klauzula zgody na przyszłe nabory: Jeżeli kandydat chce, żeby aplikacja była brana pod uwagę w innych projektach rekrutacyjnych proszony jest o dopisanie klauzuli: " Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR SIGMA ( Bielsko-Biała ul. Kutronia 39), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych"

Detale ogłoszenia: Pracownik Szwalni - stabilna praca od zaraz
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Bielsko-Biała